Autokľúče

Ponúkame kódovanie a servis autokľúčov pre takmer 90% vozidiel značiek vw, audi, škoda, seat, opel, bmw, mercedes, toyota, renault, peugeot, fiat, alfa romeo, kia, nissan, ford, mazda a ďalšie.

Pri určitých modeloch vozidiel je vyžadovaný bezpečnostný kód ( PIN ), ktorý ak majiteľ vozidla nemá, je potrebné tento kód “vyhľadať” z riadiacej jednotky vozidla, no zároveň je aj veľmi dôležitým parametrom pred samotným programovaním prednastaviť autokľúč na požadované vozidlo, čo u nás nie je žiaden problém.

Programujeme všetky typy autokľúčov:

  • Obyčajné autokľúče bez diaľkového ovládania ( len pre štart vozidla)
  • Štandardné autokľúče s diaľkovým ovládaním ( štart + otváranie vozidla )
  • Smart autokľúče ( integrovaný transpondér spolu s diaľkovým ovládaním – Keyless systém )
 

Pri strate všetkých autokľúčov od vozidla je možnosť vyrobiť nové autokľúče a naprogramovať ich, no táto procedúra si vyžaduje viac času pre riešenie, čo znamená že finančné náklady pre tento proces sú vyššie.

Oprava Autokľúčov

Mohlo sa stať, že Vám autokľúč spadol na zem alebo skončil v práčke, čo spôsobilo poškodenie autokľúča, avšak to nemusí znamenať koniec pre autokľúč. Pomocou našich technických znalostí dokážeme autokľúč otestovať a podľa možností mu opäť vrátiť jeho správnu funkčnosť.

Každý autokľúč je vybavený štandardne planžetou respektíve u smart autokľúčov len ako núdzovou planžetou, ktorá je vyfrézovaná presne podľa mechanických zámkov na vozidle. U nás ponúkame frézovanie nie len takýchto autokľúčov ale aj obyčajných FAB kľúčov pre mechanické zámky dverí, visiacich zámkov a podobne.

Imobilizér

Alternatívou pre staršie vozidlá, kedy sa už nemusí finančne oplatiť programovanie autokľúčov z dôvodu opakovanej straty pamäte autokľúča, respektíve riadiacej jednotky ponúkame možnosť trvalého odpojenia systému imobilizéra vo vozidle priamo úpravou riadiacej jednotky alebo pomocou emulátora, čo by v praxi znamenalo, že vozidlo bude štartovať vždy po otočení autokľúča v spínacej skrinke do polohy štart.